Карітас Запоріжжя організував для дітей ветеранів АТО подорож навколо острова Хортиця

Організація невеличкої мандрівки на теплоході навколо мальовничого острова Хортиця вже стала традицією для Карітас Запоріжжя.

І поки погода тому сприяла, в рамках проекту «Зміцнення соціальної згуртованності» в спільному колі зібрались представники ГО «Родина козацької звитяги» та ГО Запорізька міська організація ветеранів АТО«ЗМОВА».

Крайознавча подорож відбулась у екскурсійному супроводі ветерана АТО (Кіборга) Zaitsev Viacheslav. Під час екскурсії учасники почули багато цікавих історичних фактів про рідний край, історію козацтва, відомих культурних та громадських діячів та пам`ятки архітектури. Активні учасниці продемонстрували колоритні національні костюми та подарували яскравий виступ фольклорної творчості присутнім.

У невимушеній атмосфері учасники спілкувалися, обговорювали та планували майбутні заходи. Атмосфера психологічної стабільності була забезпечена психологами проекту Natalya Lomeiko і Karine Arutiunian. Захід об’єднав представників різних спільнот та організацій, що сприятиме посиленню готовності до миробудування.

#миробудування #Карітас #Caritas #Хортиця #АТО #Дніпро
#Карітас_Запоріжжя Caritas Ukraine Николай Говоруха
#renovabis

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *